„Wyderki”

Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanego instruktora

w czasie gdy dzieciom jest najłatwiej oswoić się z wodą.

W pierwszym okresie życia małego człowieka niezwykle istotne jest prawidłowe stymulowanie jego rozwoju fizycznego i psychicznego. Nasze zajęcia znakomicie wpływają na obie te sfery. Woda to raj dla maluchów szczególnie tych kilkumiesięcznych, dzieci nie boją się wody, przecież przez 9 miesięcy była ich domem, kojarzy się maluszkowi z przyjemnością. Poprzez proste ćwiczenia w wodzie dzieci nabierają pewności siebie i prawidłowo rozwijają swoją sylwetkę. Środowisko wodne pozytywnie wpływa na układ krążeniowo-oddechowy, poprawia wytrzymałość a także obniża pobudliwość układu nerwowego i sprawia, że dzieci są bardziej spokojne.

Dzięki kontaktowi z wodą w asyście rodzica bardzo szybko przełamują obawy i już począwszy od pierwszych zajęć doskonale się bawią. Wspólne pływanie rodzica z dzieckiem pogłębia więzi emocjonalne, buduje wzajemne zaufanie, daje poczucie bezpieczeństwa.

Więcej informacji dotyczących nauki pływania niemowląt i malych dzieci znajdziesz na stronie:  https://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/plywanie-dla-niemowlat


Zajęcia prowadzone są w grupach.
 

Regulamin uczestnictwa w zajęciach:

1. Uczestnicy zajęć zobowiązani są do przestrzegania niniejszego Regulaminu oraz postanowień Regulaminu Obiektu Basenowego.

2.W zajęciach mogą uczestniczyć osoby, które wykupiły karnet. Karnet upoważnia do uczestnictwa dziecka wraz z jednym opiekunem w 8 zajęciach. Zajęcia odbywają się jeden raz w tygodniu i trwają 30 min.

3.W przypadku nieobecności na zajęciach, istnieje możliwość wzięcia udziału w zajęciach innej grupy, po wcześniejszym uzgodnieniu z instruktorem i pracownikiem kasy Parku Wodnego.

4. Koszt karnetu wynosi 70
,00 zł +opłata za bilet zgodnie z cennikiem

5. Opłata za jednorazowe zajęcia w grupie wynosi 12,00zł +opłata za bilet zgodnie z cennikiem


6. Karnet uprawnia do uczestnictwa w zajęciach w określonym dniu tygodnia i o określonej godzinie. Uczestnictwo w zajęciach w innym terminie możliwe jest wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu z instruktorem i pracownikiem kasy Parku Wodnego.

7. Przy każdym wejściu na basen w ramach karnetu opiekunowi i dziecku przysługuje dodatkowo
30 minut pobytu na basenie oraz 30 minut na przebranie. Za czas spędzony na basenie powyżej tego limitu obowiązuje dopłata według obowiązującego cennika.

 

8. Grupy, w których prowadzone są zajęcia liczą do 10 dzieci.

9. Zajęcia można rozpocząć w dowolnym momencie, o ile są miejsca w danej grupie.

10. W każdych zajęciach uczestniczy dziecko i jeden opiekun.

11. Opiekun i dziecko zobowiązani są do posiadania stroju kąpielowego.

12. Osoby towarzyszące, chcące obserwować zajęcia, zobowiązane są wykupić wejście na pływalnię (zgodnie z cennikiem pływalni) i przebrać się w strój kąpielowy.

13. Za bezpieczeństwo dzieci przed wejściem do szatni oraz w szatni odpowiedzialność ponosi opiekun.

14. Przed wejściem do wody uczestnicy zajęć zobowiązani są do umycia całego ciała.

16. Dzieci do lat 3 uczestniczące w zajęciach obowiązkowo winny być ubrane w
specjalne, szczelne, wodoodporne pieluchomajtki. Po zajęciach pieluchomajtki należy zdejmować w szatni. Niedopuszczalne jest przebieranie dziecka w basenie lub jego bezpośrednim sąsiedztwie.

17. Na pierwsze zajęcia opiekun zobowiązany jest dostarczyć zaświadczenie od lekarza lub podpisać oświadczenie, o braku przeciwwskazań do udziału dziecka w tego typu zajęciach .

 

A tak pływają u nas MALUCHY:

 

Kula

Aqua Fitness

Aqua Zumba

Zdrowy kręgosłup

Wyderki

• Sauna sucha i łaźnia parowa
• Tężnia solankowa
• Salon SPA
• bezprzewodowym dostępem do internetu
• Basen sportowy - 25m, 6 torów
• Basen rekreacyjny z atrakcjami
- masaże ścienne
- dwa tory do nauki pływania
- zjeżdżalnia duża zewnętrzna 132m
- przeciwprąd
- kula wywołująca falę
- gejzer podwodny
- urządzenia do masażu karku
- sztuczna rzeka
- basen jacuzzi
Tężnia

HONORUJEMY

KARTĘ DUŻEJ RODZINY HAJNOWSKIEJ

KARTĘ OGÓLNOPOLSKĄ

Karta dużej rodziny

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

TU ZAPŁACISZ KARTĄ
visa
maestromastercard
 

Logo Hlogo OSiRlogo kineticalogo fitprofitlogo fitsport malelogo benefitOK SYSTEM logo RGB podstawowe kolorlogo dotyknaturylogo wrota lasuMPR plakietka CMYKRealizujemy stypendiaPowierzchnie reklamowePrzyjazny maluchomdietaRodzinne miejscelogo fabrykas

 

 

stat4u